Pilne

Opublikowano

Uwaga! Uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o stypendium szkolne, w tym celu należy pilnie skontaktować się z pedagogiem szkolnym (gab. nr 9 na parterze). Uczniowie klas trzecich mogą także o tzw. wyprawkę szkolną, czyli o dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych.

Uwaga!

W piątek 29 sierpnia 2014 roku od godziny 12.00 wydawane będą

dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Nauki czas

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku o godzinie 8.30

Wakacje 2014

Opublikowano

Życzymy wszystkim uczniom udanych wakacji!

Spoko Spoko Spoko Spoko Spoko

Tych, którym nie udało się uzyskać na czas promocji, zapraszamy na egzaminy poprawkowe w dniach 25 sierpnia od 8.30 (matematyka, organizacja imprez i usług turystycznych, organizacja pracy w hotelarstwie i język rosyjski) oraz 26 sierpnia od 8.30 (język niemiecki, WF i historia).

Poprawkowe egzaminy maturalne odbędą się 25 sierpnia od godz. 8 :30 (ustne) i 26 sierpnia od godz. 9:00 (pisemne)

Zapraszamy wszystkich uczniów

na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014

9.00

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.

Stara strona ZS 11

To jest nowa strona internetowa ZS 11. Jeżeli potrzebujesz informacji ze starej strony możesz się na nią przełączyć.

redaktorzy: Danuta Stępniak i Krzysztof Cecelski • webmaster: Marcin Paweł Sadowski

Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top