Pielgrzymka maturzystów

Opublikowano

W środę 22 października 2014 uczniowie klas maturalnych wyjeżdżają do Częstochowy na Jasną Górę. Zbiórka przed szkołą o godz. 6.00, wyjazd o 6.15. Życzymy pogody!

Aktywne przerwy

Opublikowano

We wtorek 21 października 2014 roku o godz. 10.45 zapraszamy na pierwszą z serii „aktywnych przerw”! Zajęcia fitnessowe dla wszystkich – uczniów, nauczycieli i pracowników - prowadzić będzie nauczycielka wychowania fizycznego. Zapraszamy tych, którzy już dbają o zdrowie i kondycję, a także tych, którzy dopiero o tym myślą!

Praga w naszych rękach

Opublikowano

Zachęcamy uczniów naszej szkoły, zwłaszcza Prażan, do wzięcia udziału w projekcie Praga w naszych rękach”! Pomysłodawcą i organizatorem jest Fundacja Hereditas. W ramach projektu można zaproponować własny plan zagospodarowania opuszczonego/zaniedbanego obiektu na Pradze (kamienicy, fabryki, magazynu, warsztatu) lub obszaru (ulicy, placu, skweru), a tym samym wpłynąć na oblicze swojej dzielnicy według własnych pomysłów!

Fundacja zaprasza też do współtworzenia tematycznego portalu internetowego poświęconego zabytkom i rewitalizacji Pragi!

Egzaminy zewnętrzne

Opublikowano

Uwaga uczniowie klas maturalnych - 30 września upływa termin złożenia deklaracji przystąpienia do EGZAMINU MATURALNEGO 2015.

Deklaracje przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe 2015 należy złożyć w terminie do 20 grudnia 2014.

XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Opublikowano

W roku szkolnym 2014/2015 odbędzie się XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej. Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi „Polska droga do wolności gospodarczej. 25 lat transformacji”. Honorowy patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły od udziału. Etap szkolny odbędzie się już w listopadzie - zgłoszenia przyjmowane sa w sali nr 48 do dnia 19 września 2014 roku.

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.

Stara strona ZS 11

To jest nowa strona internetowa ZS 11. Jeżeli potrzebujesz informacji ze starej strony możesz się na nią przełączyć.

redaktorzy: Danuta Stępniak i Krzysztof Cecelski • webmaster: Marcin Paweł Sadowski

Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top