Nauczyciele i specjaliści pracujący w naszej szkole

 

Nazwisko i imię

Stanowisko 

nauczany przedmiot

Wychowawca

Grądzki Jan

dyrektor

 

Perłowska Anna

wicedyrektor

 

Gburzyńska Bożena

kierownik szkol. praktycznego

 

Barcicka Anna

pedagog

 

Monika Kosuń

psycholog

 

Bajer Aneta

geografia

 

Bąkowska Joanna

język angielski

4G

Bednarska Anna

fizyka

 

Błaszczyk Beata

przedmioty ekonomiczne

4A/C

Bubińska - Furmaniak Anna

bibliotekarz

 

Byszewska Joanna

język niemiecki

2EP

Czarnecka Ewa

elementy prawa

 

Dąbrowska Joanna

historia

 

Dylor Anna

przedmioty ekonomiczne

1C

Dylor Jacek

informatyka w turystyce

 

Fiałkowska Barbara

geografia

3E

Gąsowska Monika

matematyka

 

Gburzyńska Bożena

przedmioty hotelarskie

 

Grabczyk Monika

język angielski

2AP

Grzybowska Marzena

język angielski

2CP

Jadczak Anita

przedmioty hotelarskie

 

Jarosińska- Gryciuk Małgorzata

religia

 

Kaczyński Paweł

przedmioty ekonomiczne i handlowe

1C

Klimkiewicz Bożena

język niemiecki

 

Koc Magdalena

język polski, bibliotekarz,

wiedza o kulturze

3A

Kopka Karolina

chemia, bhp

 

Korytkowska Anna

język rosyjski,

podstawy turystyki

 

Kowalczuk Marzanna

język polski

2GP

Kraczkowska Sylwia

matematyka

3C

Kujawa Kamil

przedmioty turystyczne

 

Kurek Katarzyna

przedmioty hotelarskie,

język rosyjski

2G

Kursa Patrycja

przedmioty turystyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

4E

Małyska Małgorzata

przedmioty ekonomiczne

 

Materna Bożenna

przedmioty ekonomiczne

 

Muszyc - Niewiadomska Anna

przedmioty hotelarskie

 

Olszewski Artur

wychowanie fizyczne

2E

Pawłowska Ewa

wychowanie fizyczne

2A

Perłowska Anna

informatyka

 

Polański Janusz

historia

 

Prochowicz Paweł

wychowanie fizyczne

 

Pycz Daniel

język angielski

2H

Rogala Maksym

religia

 

Rowińska Renata

przedmioty hotelarskie i turystyczne

3G

Rychlik Małgorzata

biologia

 

Sawlewicz Agnieszka

język polski

 

Skup Małgorzata

przedmioty ekonomiczne i handlowe

 

Sławiński Artur

przedmioty ekonomiczne i handlowe

 

Stacharska Anna

matematyka

1E

Stanik Paulina

język angielski

 

Szymański Łukasz

filozofia

 

Wróblewska Magdalena

przedmioty hotelarskie,

język rosyjski

1G

Zapór Piotr

wychowanie fizyczne